Air Mini Uyku ve Solunum Cihazı | Medikatek
  • #
  • #

AİR MİNİ

AirMini AutoSet Auto CPAP Makinesi, bugün mevcut olan en küçük ResMed makinesidir, yalnızca 300 gram ağırlığındadır.

“Dünyanın En Küçük CPAP Cihazı”

ResMed AirMini AutoSet Auto CPAP Cihazı, bugün mevcut olan en küçük ResMed cihazıdır, yalnızca 300 gram ağırlığındadır.AirMini AutoSet Auto CPAP Cihazı, bugün mevcut olan en küçük ResMed cihazıdır, yalnızca 300 gram ağırlığındadır. Bu küçük CPAP, seyahat ünitesinin boyutunu en aza indirgemek için küçük bir 20W güç kaynağı kullanır. Tedaviyi izlemek ve makine ayarlarını yapmak için makineyi ResMed akıllı telefon uygulaması ile AirMini eşleştirin.
AirMini yalnızca belirli ResMed maskeleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. AirFit N20, AirFit F20, AirTouch F20 veya AirFit P10 maskesindeki boyutunuzu seçin. AirMini minimal gürültü ile çalışır, Rampa ve EPR gibi basınç azaltma özellikleri ile size konfor sunar. Cihazı AirFit N20 veya AirFit P10 karşılık gelen tüp ayarlarıyla eşleştirebilirsiniz.Su içermeyen HumidX ünitesi nem sağlamaya yardımcı olmak üzere nemlendirme seçeneğidir.Auto CPAP ve CPAP moduna sahiptir.

ÖZELLİKLER

En Küçük CPAP Makinesi Popüler ResMed CPAP Maskeleri ile Uyumlu AirMini
Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı HumidX Nemlendirme Bileşeni
EPR ve Otomatik Başlat | Dur
Taşınabilir Seyahat Sistemi Aksesuarları
CPAP veya APAP Modu

AirMini Otomatik CPAP cihazı 300 gram ağırlığında ve 13.7 cm uzunluğunda ve 8.4 cm genişliğindedir(neredeyse A4 kağıdının 1/4 boyutunda) ve bu da en küçük ResMed cihazı olmasını sağlıyor. AirMini’yi premium seyahat çantasına koyun ve / veya cihazı seyahat çantasına yerleştirin ve seyahat etmeniz için çantanızda saklayın.
AirMini Otomatik CPAP Cihazı Sadece 300 gram
– Apple iPhone 7 Plus 188 gram
– Kutu kola yaklaşık 345 gram
– Saç kurutma makinesi yaklaşık 525 gram

Etkili susuz nemlendirme Uğraşmadan nemlendirme konforunun keyfini çıkarın. AirMini, evde damıtılmış suyu terk etmenizi ve nemlenmenin avantajlarından hâlâ yararlanmanızı sağlayan, susuz nemlendirme * sistemi olan HumidX ™ ve HumidX ™ Plus ile uyumludur.Şu anda tam yüz maskeleri kullanılmamaktadır.

HumidX Nemlendirme Bileşeni

Nemlendiriciler, nem sağladığı ve tedaviden kaynaklanan yan etkileri hafifletebildiği için CPAP terapisine harika katkılar sağlar. Bununla birlikte, seyahat ederken nemlendirici paketlemek zor bir öğe olabilir. ResMed, AirMini cihazı için AirFit N20 ve AirFit P10 maskelerinin borularına HumidX su içermeyen bileşeni tasarladı. Uyku terapisine nem katarken hafif olun.

AirMini uygulaması ile uygun kontrol

AirMini’yi akıllı cihazınızdan AirMini uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Bluetooth’u indirip bağlayın ve dinlendirici bir gece uykusu elde etmenize yardımcı olacak bir dizi konfor ayarından faydalanın. AirMini uygulaması, her sabah ve 30 günlük geçmişi için uyku puanınıza erişim sağlar; böylece hareket halindeyken uykunuzu takip etmeye devam edebilirsiniz.

AirMini Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı

Uyku terapisi verilerini görüntülemek için AirMini’yi bir Android veya Apple cihazıyla eşleştirin. Cihazın bir ekranı yok; Bu nedenle, uygulama, aşağıdaki gibi önemli bilgileri görüntülemek üzere tasarlanmıştır:30 Günlük Uyku Skoru Kullanım Saatleri Saat Başına Etkinlikler Sızdırma OranıAirMini Seyahat CPAP makinesinin önündeki Bluetooth düğmesine basın. Makineyi ve dahili kamerayı kullanarak barkodu tarayın veya makineyi ve kişisel cihazı (kişisel cihaz dahil değil) bağlamaya başlamak için barkodun dört basamaklı numarasını yazın. Bağlarken makinenin önündeki mavi ışık yanıp sönecektir. Bağlantı tamamlandıktan sonra, ışık kapatılmadan önce yaklaşık otuz saniye mavi renkte kalacaktır. Şimdi kişisel uyku verilerinizi keşfetmeye hazırsınız.

WHATSAPP