• #
  • #

AİRSENSE 10 AUTO

Sezgisel ve kolay kullanımlı olması için tasarlanan ResMed Airsense 10 AutoSet CPAP cihazı artık sizlerle.AutoSet algoritması, uyku tedavisinde uzmanlık sunan ResMed ‘in 25 yıllık tecrübesiyle inşa edilmiştir.Entegre olan nemlendirici cihazı ile birlikte otomatik basınç ayarlamayla birleştiren ResMed ClimateLine konforunu da birleştirerek tüm konfor unsurlarını birlikte sunar.

Sezgisel ve kolay kullanımlı olması için tasarlanan ResMed Airsense 10 AutoSet CPAP cihazı artık sizlerle.AutoSet algoritması, uyku tedavisinde uzmanlık sunan ResMed’in 25 yıllık tecrübesiyle inşa edilmiştir.Entegre olan nemlendirici cihazı ile birlikte otomatik basınç ayarlamayla birleştiren ResMed ClimateLine konforunu da birleştirerek tüm konfor unsurlarını sunar. Akıllı algılama Uyku başlangıcı algılama ile AutoRamp daha fazla konfor için düşük basınç sunarak başlar ve uykuya daldıktan sonra, yavaş yavaş tedavi seviyesinde basınca ulaşır.Dahili ortam ışığı sensörü oda ışığını algılayarak ekranın parlaklığını ayarlar. Eğer gece boyunca kalkmak gerekirse Yani, ekranın arka ışığı yatak ortağı bozmayacak.Kullanıcı dostu kontroller, sezgisel arayüzü ve renkli LCD ekran, menüleri arasında dolaşmak ve konfor ayarlarını özelleştirmek çok kolay.Size ve yatak eşinizle daha huzurlu bir gece uykusu sunan, Easy-Breathe motor fısıltı kadar sessiz.SmartStart ™ özelliği sayesinde siz maskenizi takıp nefes aldığınızda cihaz çalışmaya başlar.Gelişmiş HumidAir teknolojisi ve opsiyonel entegre HumidAir ™ nemlendirici ile gece boyunca tutarlı nemlendirme.

DAHA DÜZENLİ BAKIM

Dahili kablosuz bağlantısıyla cihaz ile ilgili bilgiler ve veri kayıtlarınız ResMed‘in güvenli bulut tabanlı serverı olan AirView aktarmanızı sağlar. Bu sistem sayesinde cihazınızın uzaktan sorunsuz ve güvenli bir şekilde düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edilebilir. Bu sistem, gecikme olmadan doğru tedaviyi sağlamak için veya herhangi bir sorunları gidermek için, cihazınız ayarları ve sizin tedavi verilerinizi gözden geçirebilir hale getirerek büyük bir kolaylık sağlıyor.

WHATSAPP