• #
  • #

S9 ELİTE

S9 Elite CPAP Cihazı gelişmiş Easy-Breathe motoru neredeyse gürültüsüz, odaya yayılan gürültü ortadan kaldırır sizin ve yatak ortağınız için en huzurlu ortamı yaratarak daha fazla performans sunar.

SESSİZLİK

S9 Elite CPAP Cihazı gelişmiş Easy-Breathe motoru neredeyse gürültüsüz, odaya yayılan gürültü ortadan kaldırır sizin ve yatak ortağınız için en huzurlu ortamı yaratarak daha fazla performans sunar.

GELİŞMİŞ EASY-BREATHE MOTOR

S9 Serisi geliştirilmiş bir Easy-Breathe motoru içerir.Şu anda eksenel hava akışı sunan, gelişmiş Easy-Breathe motorlu az türbülans üretir.Yenilikçi tasarım özellikleri köpük ve gürültü izolasyon malzemeleri S9 temelini dahil.Sonuç basit – daha az gürültü.

SONRAKİ SEVİYE SESSİZ ADIM

Yayılan gürültü seviyeleri(oda içinde yayılan ses) market lideri ResMed’in S8 II Serisi ile aynıdır. Gürültü seviyesi 24 dBA*, S9 Serisi daha gürültülü değildir normal nefeste..Yapılan gürültü seviyelerinde % 78 azalma olmuştur!Sonuç – daha konforlu gece uykusu..Hızlı Bilgilendirme Burada iki türlü gürültü vardır:Yayılan gürültü – Bu gürültü, kasa ve cihazın giriş aracılığıyla yayılan, hem sizi hem de yatak ortağınızı etkileyen gürültüdür.Yürütülen gürültü – Sizin maskeniz ve hortumunuzdan yayılan gürültüdür..

MERKEZİ UYKU APNESİ ALGILAMA

Geliştirilmiş Easy-Breathe motorlu bir düşük atalet sağlamak küçük çaplı hafif impellers özellikleri. Bu normal nefes dalga formu izlemek ve basıncı Orta Uyku apne tespit FOT kullanarak gerekli küçük salınım üreten motoru sağlar.Karşılaştırma testleri S9, S8 ve mevcut rakip ürünler arasında yapılmıştır. .

SEZGİSEL TASARIM

S9 serisi form ve fonksiyon evrimsel bir değişim içerir. Kontrolleri yalnızca, şık davetkar değildir , kullanımı kolay ve aynı zamanda yenilikçi özellikleri hastaya destek ve teşvik sağlamayı sunuyoruz.Pazar araştırması, hastalara standart uyku apnesi cihazların ‘tıbbi bakmayı sevmiyorum’ dediğini göstermiştir. Tasarımcılarımız da bu sonuçla hasta yatak odasında daha şık duran S9 Serisini geliştirdiler. Sizin için çalışıyoruz.S9 Serisi kullanıcı arabirimi hem basit ve sezgisel.

WHATSAPP