• #
  • #

S9 VPAP

S9 VPAP S, solunum yetmezliği ve / veya obstrüktif uyku apnesi olan hastaları için iki düzeyli basınç destekli tedavi sağlar.CPAP ve Spontan (S) Modu, Easy-Breathe motor, Vsync, TiControl, Tetik ve Döngüsü ResMed solunum cihazlarda kanıtlanmış performans, birçok klinisyen hastalarının iki düzeyli basınç tedavisinde bizi tercih etmelerinin nedeni budur.

Otomatik kaçak yönetimi
VPAP serisine özgü benzersiz Vsync, güvenilir bir solunum tespiti sağlarken kaçağa bağlı bütün basınç kayıplarını da otomatik olarak asgariye/minimuma indirir

TiControl (İnspiratuar zaman kontrolu)

Her solunum sorunu için soruna özel çare TiControl inspiratuar zamana minimum ve maksimum sınırlar koyma olanağı sağlar. Bu sınırlar, münferit solunum bozukluklarına uyum sağlamak için bir ‘imkân aralığı’ oluşturur. Örneğin, Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığına (COPD) sahip hastalarda tedaviyi hastanın ihtiyaçlarına göre ayarlamak için Ti Max’ı ve restriktif bozukluğu olan hastalar için Ti Min’i ayarlayın.

Tetik ve Döngüsü

Hastaların çoğu için varsayılan (Orta) tetik ve döngü ayarları, hastanın nefes almak için gösterdiği çabası ile etkili senkronizasyon sunuyoruzSenkronizasyonu etkin kılarak hastanın nefes alış veriş döngüsü korur böylece hastanın istenmeyen tetiklemelerden korur

Easy-Breathe Teknolojisi

Rakipsiz yayılan ve iletilen ses seviyeleri için Easy-Breathe motor teknolojisi S9 Serisi geliştirilmiş bir Easy-Breathe motoru içerir.Şu anda eksenel hava akışı sunan, gelişmiş Easy-Breathe motorlu az türbülans üretir.Yenilikçi tasarım özellikleri köpük ve gürültü izolasyon malzemeleri S9 temelini dahil.Sonuç basit – daha az gürültü.Sonraki Seviyeye Sessiz AdımYayılan gürültü seviyeleri(oda içinde yayılan ses) market lideri ResMed’in S8 II Serisi ile aynıdır. Gürültü seviyesi 24 dBA*, S9 Serisi daha gürültülü değildir normal nefeste..Yapılan gürültü seviyelerinde % 78 azalma olmuştur! Sonuç – daha konforlu gece uykusu.. Yayılan gürültü – Bu gürültü, kasa ve cihazın giriş aracılığıyla yayılan, hem sizi hem de yatak ortağınızı etkileyen gürültüdür. Yürütülen gürültü – Sizin maskeniz ve hortumunuzdan yayılan gürültüdür..

SD KART… RAHAT, UZAKTAN ERİŞİM İÇİN

SD kart hastalarınızın verilerini uzaktan bilgisayara aktarmanız ve ihtiyaçlarına yanıt olarak ayarlarını değiştirmeniz için güvenli ve düşük maliyetli bir yoldur… hepsi ofisinizin rahatlığındadır. Daha kapsamlı izleme gerektiren hastalar için tasarlanan güçlü ResMed S9 Series akım üreticileri, (opsiyonel) oksimetri de dahil olmak üzere eşsiz bir etkinlik ve kullanım veri seti sağlar.

Nasıl çalışır

• Hasta basit olarak SDkartı geri postalama zarfının koruyucu kılıfına yerleştirir ve size gönderir.
• Alındıktan sonra veriler karttan bilgisayara indirilir ve ResScan™ yazılımı ile aşağıdaki bilgilere erişilir: – Standart izleme için etkinlik ve kullanım verileri – Gece izlemesi için yüksek çözünürlüklü akım verisini de içeren detaylı etkinlik ve kullanım verileri.
• Hasta tedavisinin değerlendirmesini takiben, tedavi ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için cihaz ayarlarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu, sade ve kolay bir biçimde ResScan ile yapılabilir. br • SD kart daha sonra hastaya geri gönderilir. Akım üreticisine geri yerleştirildiğinde ayarlar otomatik olarak güncellenecektir.

Neler elde edilir?

• 365 geceye kadar özet, etkinlik ve kullanım verileri
• 30 geceye kadar ayrıntılı verimlilik ve kullanım bilgileri
• Düzleşme endeksi, horlama, dakikada ventilasyon ve oksimetri de (oksimetre bağlı olduğunda) dahil olacak şekilde ek parametreler hakkında 30 gecenin verileri
• 7 geceye kadar 25Hz’de yüksek çözünürlüklü akım verileri. Akım sınırlaması ile obstrüktif ve merkezi apneler gibi diğer olayları belirterek bu sofistike sistem; düşük ventilasyon, Merkezi Uyku Apnesi, Kompleks Uyku Apnesi ve diğer ilgili koşullar nedeniyle daha ileri araştırma gerektiren hastaları tanımlar. APAP cihazlarında bu veriler, her gece her solukta farklı türde apneleri ve kişisel solunum düzenini uzman bir şekilde tespit eden ve bunlara yanıt üreten geliştirilmiş AutoSet™’in benzersiz avantajlarını açıkça ortaya koyar.

WHATSAPP