• #
  • #

SLEEPONE CPAP

SleepOne ailesinin CPAP cihazıdır. Makul fiyatıyla çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlar.SleepOne ailesinin CPAP cihazıdır. Makul fiyatıyla çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlar.

Yüksek fiyatlı aksesuarları unutun!

Etkili bir tedavi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Uyku geçmişinizle ilgili bilgilerinizi almak için ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamı bu küçük ve dayanıklı CPAP cihazının içindedir. Rahat bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şey. Data kilitleme fonksiyonu sürekli doğru tedaviyi almanızı sağlar. SleepOne Software içeren paketi sayesinde, raporlarınızı sadece USB kablosu ile alabilirsiniz.
Dahili güç kaynağı, seyahat sırasında kolay taşıma olanağı sağlar ve yatak odasında karışıklığı önler. Sadece ince bir elektrik kablosu cihazı çalıştırmak için yeterlidir. İhtiyaç halinde opsiyonel aksesuarlar mevcuttur. Oksijen zenginleştirme adaptörü, otomobil, kamyon ve teknelerde kullanmak için 12V jak dönüştürücü.
Auto-On ve Auto-Off fonksiyonları, eğer tedarikçi, hasta ile ilgili bir sorun yaşarsa, durdurulabilir ve kilitlenebilir. SleepOne cihazları hastaya konfor, güven ve maddi kolaylık sağlar.

Yeni Kolay Nefes Özelliği EXR Comfort

EXR Comfort, hastanın solunum döngüsünde, nefes verirken basıncı düşürerek solunum eforunu azaltır. Bu azalma hastaya yarattığı rahatlama hissi ile konforu artırır, hastanın cihazla ve tedaviyle olan uyumunu yükseltir. En fazla 3 kademede ayarlanır. İstenirse kapatılabilir. Her kademe yaklaşık 1 cm H2O’ya denk gelir. SleepOne CPAP cihazında standard olarak sunulmaktadır.

WHATSAPP